Distribuční společnost Summit Trade s.r.o. byla založena Jánem Blažejem a Hanou Pokornou  v roce 2012 z čisté vášně pro outdoorové sporty a zejména pro skialpinismus. A ta vášeň stále trvá. Dnes se řadí mezí největší české distribuční firmy v oblasti outdoorových sportů jako je skialpinismus a horolezectví.

Ján Blažej měl vždy jasnou představu o tom, že rolí Summit Trade není pouze distribuce zboží, ale i schopnost poradit, vybrat správné produkty, vyzkoušet je před koupí a zejména vzdělávat širokou veřejnost k bezpečnému pohybu v horách. Proto se snažíme vás, obchodní partnery, neustále vzdělávat, abyste přenášeli slovo dál, k našemu společnému zákazníkovi.

Jsme distributor prémiových outdoor značek

V současné době dovážíme do České republiky, Slovenska prémiové outdoorové značky:

  • ORTOVOX (světový TOP výrobce lavinového vybavení, oblečení a batohů pro skialpinismus, freeride a vysokohorskou turistiku),
  • Mountain Equipment (britský výrobce horolezeckého oblečení, batohů a péřových spacích pytlů),
  • black crows (dnes už kultovní značka lyží z Chamonix),
  • Climbing Technology (italský výrobce horolezeckého vybavení),
  • Tenaya (třetí světově největší výrobce lezeček ze Španělska),
  • Fritschi (precizní švýcarské skialp a freeride vázání s důrazem na bezpečnost),
  • Kohla (stoupací pásy z Rakouska),
  • E9 (fashion značka z Itálie oblékající lezce každého věku),
  • TSL Outdoor (francouzský výrobce snežnic a holí)

Se značkou ORTOVOX působíme v Maďarsku. Stejně tak i se značkou black crows, ke které jsme přibrali také Polsko.

Náš tým je tu pro vás

V několika posledních letech jsme jako společnost velmi rychle vyrostli, což samo sebou klade velké nároky na náš tým. Neustále se snažíme optimalizovat naše procesy a hledat ta nejvhodnější řešení, jak zlepšit zákaznický servis, expedici zboží, marketing a další služby, které poskytujeme. Bez dobrých lidí by to nešlo a bez vášně k horám také ne. Abychom dokázali plnit naší roli outdoorového experta, vybíráme si do týmu lidi, kteří nejen skvěle zvládají svoji profesi, ale také tráví čas v horách s našimi produkty.

Jsme rádi, že naším byznysem je právě ten outdoorový. Je plný skvělých a inspirativních lidí a to včetně vás. Chceme, aby náš obchodní vztah byl založen na upřímnosti a hledání společných cest. Nepochybně spolu narazíme na spoustu problémů, ale neměly by zastavit naší společnou cestu k osobní i profesní prosperitě.

Těšíme se na spolupráci s vámi!